• home
  • star
  • sitemap
  • message
pz
Jesteś w: Strona główna st Aktualności st List od Pani Prezes Bożeny Janickiej
a1a2a3

Strefa Członkowska

Statystyki

Odwiedziło nas: 1138148 osób.
Stronę przegląda: 1 użytkownik.

List od Pani Prezes Bożeny Janickiej


Szanowne Koleżanki i Koledzy 

W dniu 26 maja w Warszawie odbyły się obrady Walnego Zjazdu Delegatów PZ, w którym uczestniczyli przedstawiciele 15 związków – członków Federacji. Delegaci przyjęli sprawozdania za rok 2009 i udzielili absolutorium Zarządowi. Walne to również czas podsumowań ,refleksji i nowych decyzji.

Kochani

To już 7 lat bardzo aktywnej mojej pracy w Porozumieniu Zielonogórskim, kolejno jako Sekretarz  Federacji a po przewrotach i  burzach jako pierwszy Prezes Federacji Porozumienie Zielonogórskie.

Muszę przyznać ,  że czas ten nie był lekki i spokojny, ale taka była potrzeba chwili i zapewnienia nam bezpieczeństwa. Teraz Federacja PZ jest zreformowana, stabilna i w dobrej kondycji, czego niestety nie mogę powiedzieć o moim zdrowiu. Czas ten, a szczególnie ostatnie 2 lata walki z Ministerstwem Zdrowia zrobił swoje. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa.

Pragnę Was poinformować, że  w dniu wczorajszym przekazałam na ręce Delegatów Walnego informacje o konieczności rezygnacji z funkcji Prezesa Federacji PZ z powodów zdrowotnych, potrzeby odpoczynku i  zmniejszenia mojej aktywności w pracach Federacji. Jednocześnie uspokajam, jest to tylko (jak zdrowie pozwoli) zmniejszenie mojej aktywności. Pozostaję nadal Członkiem Zarządu Federacji PZ i co najważniejsze Prezesem największego związku Federacji PZ – Wielkopolskiego Porozumienia Zielonogórskiego, tak więc będzie nam dane razem pracować.

Teraz czas na odpoczynek i może na urlop,  o którym również  i  Wy  nie zapominajcie.

Wiem, że dzięki silnej i stabilnej sytuacji, w jakiej znajduje się dzisiaj Federacja PZ oraz dzięki pracy obecnego zarządu PZ, federacja będzie się w dalszym ciągu rozwijała.

Nowemu prezesowi życzę dużo sił, mądrych i odpowiedzialnych decyzji, które jeszcze bardziej umocnią naszą organizację.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Bożena Janicka

Prezes  WPZ

dodano: 2010-06-04, 00:00
zdrowie
zdrowie
zdrowie
Małopolski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia - Prozumienie Zielonogórskie
ul. Piłsudskiego 12, 34-600 Limanowa
tel. (18) 33 72 527
Wszystkie prawa zastrzeżone © Małopolski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia | 2005-2023