• home
  • star
  • sitemap
  • message
pz
Jesteś w: Strona główna st Aktualności st Rezygnacja z funkcji Prezesa FPZ
a1a2a3

Strefa Członkowska

Statystyki

Odwiedziło nas: 1188294 osób.
Stronę przegląda: 1 użytkownik.

Rezygnacja z funkcji Prezesa FPZ


REZYGNACJA Z FUNKCJI PREZESA
2010-05-27 15:38:15
Warszawa, 27.05.2010

REZYGNACJA BOŻENY JANICKIEJ Z FUNKCJI PREZESA ZARZĄDU FEDERACJI PZ

Wczoraj, tj. 26.05.2010, Bożena Janicka, prezes zarządu Federacji PZ złożyła na ręce Walnego Zjazdu Delegatów PZ swoją rezygnację z pełnionej funkcji. Bożena Janicka zrezygnowała z powodów zdrowotnych wynikających z przemęczenia i wyczerpania natłokiem spraw związanych z pełnieniem tej bardzo wymagającej funkcji. Pozostanie jednak związana z Federacją, jako Członek Zarządu oraz Prezes Wielkopolskiego Oddziału Federacji PZ.W swoim liście do Członków Federacji napisała: "Wiem, że dzięki silnej i stabilnej sytuacji, w jakiej znajduje się dzisiaj Federacja PZ oraz pracy obecnego zarządu PZ, federacja będzie się w dalszym ciągu rozwijała. Nowemu prezesowi życzę dużo sił, mądrych i odpowiedzialnych decyzji, które jeszcze bardziej umocnią naszą organizację." Bożena Janicka od siedmiu lat uczestniczyła aktywnie na rzecz Federacji, kolejno jako Sekretarz Federacji a po przewrotach i burzach jako pierwszy Prezes Federacji Porozumienie Zielonogórskie.
Obecnie, na stanowisko prezesa został powołany pan Jacek Krajewski, dotychczasowy wiceprezes Federacji PZ oraz Prezes Dolnośląskiego Związku Lekarzy Rodzinnych Federacja PZ.

Członkowie Zarządu oraz wszyscy lekarze zrzeszeni w FPZ serdecznie dziękują za trud i zaangażowanie oraz żywią nadzieję na szybką regenerację i aktywną współpracę w dalszym rozwoju Federacji.
 
źródło: Biuro PZ

dodano: 2010-06-04, 00:00
zdrowie
zdrowie
zdrowie
Małopolski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia - Prozumienie Zielonogórskie
ul. Piłsudskiego 12, 34-600 Limanowa
tel. (18) 33 72 527
Wszystkie prawa zastrzeżone © Małopolski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia | 2005-2024