• home
  • star
  • sitemap
  • message
pz
Jesteś w: Strona główna st Aktualności st 26.IX.2019.Konferencja ELEKTRONIZACJA RYNKU ZDROWIA – STAN OBECNY I PRZYSZŁOŚĆ
a1a2a3

Strefa Członkowska

Statystyki

Odwiedziło nas: 1015878 osób.
Stronę przegląda: 1 użytkownik.

26.IX.2019.Konferencja ELEKTRONIZACJA RYNKU ZDROWIA – STAN OBECNY I PRZYSZŁOŚĆ

ZAPROSZENIE
 
Niniejszym w imieniu firm Grupy KAMSOFT i Partnerów Regionalnych zapraszamy Państwa na Konferencję:
 
ELEKTRONIZACJA RYNKU ZDROWIA – STAN OBECNY I PRZYSZŁOŚĆ
26.09.2019 r., godz.: 9:30-16:00
TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków
Plan Konferencji znajduje się w załączniku tej wiadomości.
Udział w Konferencji jest bezpłatny.
 
Żyjemy w erze rewolucji informacyjnej i powszechnej informatyzacji wielu obszarów życia, w tym szczególnie rynku zdrowia. Wszyscy obserwujemy zachodzące przeobrażenia, zmierzające do elektronizacji, automatyzacji i robotyzacji procesów zdrowotnych, prowadzących w konsekwencji do wdrażania nowoczesnych metod zarządzania zdrowiem opartych na wiedzy.
 
Budujemy w kraju e-Zdrowie i e-Społeczeństwo. Mamy już wdrożone różne e-Dokumenty, jak e-Recepta, e-Zlecenia, e-Zwolnienia, e-Skierowania, ale do ich pełnej eksploatacji droga jest jeszcze daleka. Chcemy Państwu pokazać jak efektywnie korzystać z najnowszych technologii informacyjnych, ponieważ od elektronizacji rynku zdrowia nie ma już odwrotu.
 
Dlaczego nie ma odwrotu?
 
Główną przyczyną nie jest bynajmniej ślepy pęd do informatyzacji wszystkiego co nas otacza, lecz coraz bardziej skomplikowany świat chorób, w tym przede wszystkim choroby cywilizacyjne, których leczenie wymaga stosowania najbardziej wyrafinowanych, długoczasowych i wielowymiarowych technologii zdrowotnych.
 
Właśnie ta kompleksowość i długofalowość leczenia skomplikowanych chorób cywilizacyjnych stanie się w najbliższych latach istotą nowoczesnej medycyny. Przyszłe technologie leczenia będą przypominały „zdrowotne linie produkcyjne”, na których chory pacjent będzie poddawany kompleksowej opiece naprawczej, a zdrowy pacjent będzie zabezpieczany przed zachorowaniem.
 
Przyszłe technologie zdrowotne wspomagać będą Personalizowaną i Koordynowaną Opieką Zdrowotną, gdzie w procesie kompleksowego leczenia dostosowanej do modelu pacjenta, będzie uczestniczyło wielu lekarzy, z różnych zakątków kraju, a nierzadko również z zagranicy.
 
Do takich nowoczesnych metod kompleksowego leczenia należy przygotować odpowiednie technologie informacyjne, aby lekarz przejmujący pacjenta od innego lekarza, miał natychmiast pełny obraz dotychczasowej historii zdrowia i choroby oraz mógł stosować skuteczne technologie zapobiegawcze lub naprawcze.
 
Jednak nowoczesne technologie zdrowotne, wymagają przygotowania równie nowoczesnych placówek medycznych, zdolnych do efektywnego wykorzystania najnowszych osiągnięć nauki, dlatego takie placówki trzeba jak najszybciej budować.
 
Firma KAMSOFT już wiele lat temu informowała, iż w bliżej nieokreślonej przyszłości przyjdzie czas, kiedy pojawi się potrzeba kompleksowego i długofalowego wspomagania zarządzania zdrowiem, zarówno w rozumieniu zarządzania zdrowiem pacjenta, rodziny i społeczeństwa, jak i w rozumieniu zarządzania placówką medyczną. Było pewne, że przyjdzie czas na automatykę i robotykę rynku zdrowia, czas na inteligentne algorytmy leczenia, bo taki jest kierunek rozwoju cywilizacyjnego. Taki czas właśnie nadchodzi i warto się dobrze przygotować.
 
Podczas konferencji przedstawimy Państwu, nie tylko nowoczesne systemy informatyczne komunikujące się ze światem zewnętrznym, ale przede wszystkim nowoczesne metodyki wspomagania zdrowia  pacjentów.
 
Konferencja jest przeznaczona dla placówek medycznych użytkujących systemy informatyczne produkcji KAMSOFT, a także dla placówek  medycznych, które są zainteresowane współpracą z KAMSOFT.
 
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Konferencji, prosimy o dokonanie rejestracji elektronicznej pod adresem: http://www.osoz.pl/Krakow2019.
 
W przypadku jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub pytań, prosimy o kontakt mailowy na następujące adresy:  
 
Z wyrazami głębokiego uszanowania!
 
Dr inż. Zygmunt Kamiński – KAMSOFT S.A.
 
dodano: 2019-07-21, 22:43

Pliki do pobrania

Zdjęcia

im
zdrowie
zdrowie
zdrowie
Małopolski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia - Prozumienie Zielonogórskie
ul. Piłsudskiego 12, 34-600 Limanowa
tel. (18) 33 72 527
Wszystkie prawa zastrzeżone © Małopolski Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia | 2005-2022